خلاصه زندگينامه

در آذرماه 1346 در روستای اسفاد، از توابع شهرستان زیرکوه (خراسان جنوبي) به دنیا آمدم. در پنج سالگی به مکتبخانه رفتم و قرآن را نزد مکتبدار روستا آموختم. دوره ابتدایی را در دبستان اسفاد گذراندم و برای دوره سه ساله راهنمایی ناچار بودم هر روز فاصله شش کیلومتری اسفاد تا آبیز قدیم را ـ همراه با بقیه دانش آموزان اسفادی ـ پیاده طی کنم.

مظفر كريمي - 1363
پس از آن برای گذراندن دوره دبیرستان به قاین رفتم. دوره چهار ساله دبیرستان در رشته تجربی، در دبیرستان دکتر شریعتی قاین، برای من پر از خاطره های شیرین و بیاد ماندنی است. هنوز هم چهره دوست داشتنی دبیران عزیز و همکلاسی های دوست داشتنی ام را در خاطر حفظ کرده ام. در همين مدت موفق شدم حضور در جبهه هاي دفاع مقدس را در كنار بسيجيان عزيز تجربه كنم كه جزء شيرين ترين خاطره هاي زندگي من است.

در سال 1365 پس از قبولی در کنکور سراسری، به تهران آمدم و چهار سال بعد با مدرک کارشناسی در رشته مدیریت بهداشت و درمان از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصيل شدم و برای گذراندن دوره خدمت نیروی انسانی به نیشابور رفتم. حاصل دو سال کار و زندگی در نیشابور براي من تجربه های شغلی مفیدي بود كه بعدها بسيار به كارم آمد.
در آذرماه 1371 برای ادامه تحصیل در دوره كارشناسي ارشد (دانشگاه علوم پزشكي ايران) به تهران آمدم و همان سال در سازمان تأمین اجتماعی استخدام شدم. در سال 1375 در دوره دکترای تخصصی (Ph.D) مديريت بهداشت و درمان پذيرفته شدم و در سال 1379 آن را به اتمام رساندم. برخي از ماجراهای این دوران را ـ به ياري خدا ـ در لابلای صفحات اين وبلاگ خواهم نوشت. یا علی مدد.

خلاصه سوابق من : Resume Karimi 1393

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>